Log ind

Kontakt Ugeavisen Odense

Artiklen er mere end 30 dage gammel

| Opdateret

Ugeavisen Odense
Banegårdspladsen 1
5100 Odense C.

Tlf. 66 14 14 10
Fax, annoncer: 66 15 47 54
Fax, redaktion: 66 12 22 00

Mail, annoncer: annoncer@uao.dk

Mail, redaktionen: redaktionen@uao.dk

Åbningstider:
Mandag – torsdag kl. 8.30 – 16.00
Fredag kl. 8.30 – 15.30

Salg
Salgssekretær
Jane Dam
jane@fynskemedier.dk

Salgskonsulenter – Odense City
Bjarne Rasmussen
bjarne@fynskemedier.dk

Lars Nielsen
ln@fynskemedier.dk

Peter Christoffersen
pc@fynskemedier.dk

Jane Loldrup
jlo@fynskemedier.dk

Salgskonsulenter – Øvrige:
Kontakt: Fynske Medier
Tlf. 66 14 14 10

Redaktion

Redaktør
Jan Bonde
bonde@uao.dk

Sekretær
Annie Langæble Pedersen
annie@uao.dk

Journalist og redaktionssekretær
Frank Pedersen
frank@uao.dk

Journalist
Lars Klint
uk@uao.dk

Fotograf/Gadespejl
Hasse Frimodt
hasse@uao.dk

Annonceindlevering:
Korrektur: torsdag inden kl. 12.00
Tekst og rubrikannoncer: fredag inden kl. 14.00

Oplag: 93.319

Udgiver:
Fynske Medier P/S

Administration: Thomas Skouenborg Bentsen, Salgs- og marketingsdirektør

Tryk: Fynske Mediers Trykkeri

Distribution: FK distributionen
Tlf. 70 10 40 00 mellem 9-16. mail: kvalitetvest@fk.dk

      Regler for kommentarer

Vi bruger cookies!

fyens.dk bruger cookies til at give dig en god oplevelse og til at indsamle statistik, der kan være med til at forbedre brugeroplevelsen. Hvis du klikker på et link på www.fyens.dk, accepterer du samtidig vores cookiepolitik. Læs mere